Hoe verkoop ik op Orderchamp?

Orderchamp is een gecureerd online groothandelsplatform dat onafhankelijke retailers en inspirerende merken met elkaar verbindt om lokale gemeenschappen te versterken. Een marktplaats waar je toegang krijgt tot meer dan 100.000 retailers die graag jouw producten door heel Europa willen verkopen. 

Met Orderchamp breidt je je bedrijf lokaal en internationaal uit. Terwijl je verbinding maakt met nieuwe retailers, kun je ook meer bestellingen krijgen van bestaande retailers door gebruik te maken van de Orderchamp Backoffice tools. 

We zijn blij dat we onze merkcommunity op Orderchamp kunnen laten groeien! De eerste stap is om je hier aan te melden: Meld je aan om te verkopen op Orderchamp

Zodra je je hebt aangemeld, ontvang je binnen 3-5 werkdagen een e-mail van ons team met betrekking tot de status en de volgende stappen.

Als je geen antwoord hebt ontvangen, kun je een update van je aanmelding aanvragen door een e-mail te sturen naar: Status van aanmelding 

Nadat je aanvraag is geaccepteerd, helpen wij met het opzetten van een catalogus en voorraadintegratie of stuur je ons je catalogus, foto’s en groothandelsdetails. Ons team ontwerpt dan een Orderchamp-pagina voor jouw merk. Wij doen al het voorbereidende werk!

Was dit artikel nuttig?
Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 3 van 5